Detaje mbi Pronen

Apartament per qera ne Lungomare, Vlore

IMG-20190523-WA0010
 • Cmimi: €250
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 76 m2
 • Nr. Listimi: 852

Apartament 1+1 per qera ne Lungomare, Vlore. Pozicionihet ne katin e 9-te me pamje nga deti. Plotesisht i mobiluar disponon kondicioner pakete TV 1 vjecare me 60 kanale dhe internet te paguar per 1 vit.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Ne rruge kryesore
 • Rezidence e re

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -