Detaje mbi Pronen

Apartament per qera ne Rr. Haziz Xhyheri, Vlore

IMG-20190420-WA0019
 • Cmimi: €250
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 70 m2
 • Nr. Listimi: 857

Apartament per qera ne Rr. Haziz Xhyheri, Vlore. Cmimi i publikimit eshte per kontrate qeraje afatgjate.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Kati i 6
 • Kondicioner
 • Prane rruges kryesore
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -