Detaje mbi Pronen

Apartament per qera ne Sheshi Isa Boletini, Vlore

IMG-20190419-WA0007
 • Cmimi: €250
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 70 m2
 • Nr. Listimi: 856
 • Statusi: I DHENE

Apartament per qera ne Sheshi Isa Boletini, Vlore.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Kondicioner
 • Ne rruge kryesore
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -