Detaje mbi Pronen

Apartament per qera ne Vlore ne Bulevardin Kryesor

Apartament per qera ne Vlore 184 m2 04
 • Cmimi: €450
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 184 m2
 • Nr. Listimi: 377

Apartament per qera ne Vlore ne Bulevardin Ismail Qemali. Pozicionohet ne rezidence te re me ashensor me akses direkt ne Shetitoren ne qender te qytetit. Disponon 2 dhoma gjumi, sallon & kuzhine te perbashket, tualet, korridor dhe 100 m2 verande te madhe me pamje panoramike te qyteti. Plotesisht i mobiluar me 2 kondicionere dhe komode per te jetuar. Ne cmim perfshihet dhe garazh individual.
Per informacion te detajura ju lutem na kontaktoni. Tel. +355 33 205 821.

 • Ashensor
 • Garazh
 • I mobiluar
 • Kondicioner
 • Ne Bulevardin Kryesor Ismail Qemali

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -