Detaje mbi Pronen

Apartament per qera ne Vlore

Living space & kitchen corner
  • Cmimi: €250
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 2
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 90 m2
  • Nr. Listimi: 862

Apartament 2+1 per qera ne Vlore. Mobilim i ri.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695196069.

  • Apartament per qera ne Vlore
  • I mobiluar
  • Prane rruges kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -