Detaje mbi Pronen

Apartament per qera ne qender Vlore, Rruga Pelivan Leskaj

apartament me qira ne vlore 01
 • Cmimi: €250
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 100 m2
 • Nr. Listimi: 458

Apartament per qera ne qender Vlore, Rruga Pelivan Leskaj. Apartamenti ndodhet prane Sheshit Pavaresia. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Mobilim cilësor, disponon sistem ngrohje me kondicioner dhe pozicionohet ne katin e 4 te nje residence te re me ashensor.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Ne Bulevardin Kryesor Ismail Qemali
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -