Detaje mbi Pronen

Apartament per qera ne Vlore prane Marines

Apartament me qera ne Vlore prane Marines12
 • Cmimi: €350
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 104 m2
 • Nr. Listimi: 203

Apartament per qera ne Vlore prane Marines. Apartamenti pozicionohet ne katin e tete te nje kompleksi te ri pallatesh, ne zonen me te kerkuar te bregdetit te Vlore. Akses i menjehershem ne shetitoren buze detit. Apartamenti eshte i mobiluar me stil modern dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme per te jetuar. Shijoni ajrin e paster te detit gjate gjithe vitit. Disponon sherbim administrim pallati.

Per te vizituar apartamentin ju lutem na kontaktoni ne telefon +355695196069.

 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Kondicioner
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -