Detaje mbi Pronen

Apartament per qera ne Vlore Rr. Gjergj Arianiti.

Apartament 120m2 per qera ne Vlore, qender.7
 • Cmimi: €200
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 120 m2
 • Nr. Listimi: 790

Apartament per qera ne Vlore Rr. Gjergj Arianiti. Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 dhome kuzhine ne plan te ndare me sallonin, 2 tualete me dush, korridor te bollshem & 2 ballkone. Plotesisht i mobiluar.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • 2 Ballkone
 • Ashensor
 • I mobiluar
 • Kati i 6
 • Ne rruge kryesore
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -