Detaje mbi Pronen

Apartament per qera ne Vlore, Rruga Hasan Kushta

Apartament per qera ne Vlore
  • Cmimi: €250
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 2
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 95 m2
  • Nr. Listimi: 861

Apartament 2+1 per qera ne Vlore, Rruga Hasan Kushta. Mobilim i ri.

Per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne tel: +355695196069 ose e-mail: danushi@propertyinvlora.com!

  • I mobiluar
  • Prane rruges kryesore
  • Rezidence e re
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -