Detaje mbi Pronen

Apartament komod per qera ne Vlore, Rruga Rushit Gurishova

Apartament komod per qera ne Vlore, Rruga Rushit Gurishova.
 • Cmimi: €400
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 120 m2
 • Nr. Listimi: 707

Apartament komod per qera ne Vlore, Rruga Rushit Gurishova.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne numrin +355695196069 ose dergoni email : danushi@propertyinvlora.com.

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje panoramike
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -