Detaje mbi Pronen

Apartament per qera ne Vlore, Skele.

Apartament i mobiluar per qera ne Vlore.5
 • Cmimi: €180
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 68 m2
 • Nr. Listimi: 823

Apartament per qera ne Vlore, Skele.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • 2 Ballkone
 • Ashensor
 • I mobiluar
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Ne rruge kryesore
 • Prane Bulevardit Kryesor Ismail Qemali
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -