Detaje mbi Pronen

Apartament per qera ne Vlore

20160802_125234
 • Cmimi: €250
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 66 m2
 • Nr. Listimi: 142

Apartament 1+1 me qera ne zonen Uji i Ftohte, Vlore. Ndodhet ne nje nga rezidencat me te bukura prane shetitores kryesore.E mobiluar me stil me te gjitha pajisjet e nevojshme. Punime te ambjenteve te brendshme mjaft cilesore. Vetem 30 m larg detit. Apartamenti eshte i diponueshem per qera afatgjate.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. +355695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • kati 5
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Prane Shetitores buze detit
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -