Detaje mbi Pronen

Apartament per qera ne Vlore-160 m2 prane Sheshi Pavaresia

Apartament me qera ne vlore 160 m2 02
 • Cmimi: €300
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 160 m2
 • Nr. Listimi: 384

Apartament per qera ne Vlore-160 m2 prane Sheshi Pavaresia. Rezidence e re me ashensor. Disponon sallon & ambjent ngrenie, 3 dhoma gjumi, korridor ,2 tualet dhe ballkon me pamje panoramike te vijes bregdetare te qytetit. Plotesisht i mobiluar dhe komod per banim. Lagje e preferuar & me akses direkt me rruge kryesore.
Per detaje ju lutem na kontaktoni: +355 33 205 821

 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje panoramike
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -