Detaje mbi Pronen

Apartament i mobiluar per shitje ne bregdet Vlore

apartament-per-shitje-2+1-ne-Vlore
 • Cmimi: €63,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 104 m2
 • Nr. Listimi: 187

Apartament 2+1per shitje ne bregdet Vlore.Apartament ndodhet ne nje objekt te ri prane plazhit te ri Vlore. Disponon 2 dhoma gjumi, sallon dhe ambjent ngrenie, tualet, ballkon te bollshem. Punime cilesore dhe planimetri funksionale. Cmimi i diskutueshem.
Per cdo detaj ju lutem na kontaktoni.

 • Afer detit
 • E mobiluar
 • I Negociushem
 • Me certifikate pronesie
 • Ndodhet prane rruges nacionale Vlore-Sarande
 • Prane Shetitores buze detit

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -