Detaje mbi Pronen

Apartament 1+1 per shitje ne Himare, Spile.

Planimetri e apartamentit 64.6 m2
 • Cmimi: €47,800
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 64.6 m2
 • Nr. Listimi: 686

Apartament 1+1 per shitje ne Himare. Pozicionohet ne Lagjen Spile vetem 100 m nga plazhi ne qender te qytetit. Punime shume cilesore. Gati per te banuar.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tefonin +355 695196069!

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • kati 3
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -