Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Lungomare, Vlore

20190526_104320
 • Cmimi: €44,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 65 m2
 • Nr. Listimi: 858

Apartament 1+1 per shitje ne Vlore, me sip. 65 m2, Cmimi 44.000 €.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695149894 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Apartament per shitje ne Vlore
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • kati 2
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Me certifikate pronesie

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -