Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Orikum

Apartment for sale in Orikum
 • Cmimi: €49,200
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 120 m2
 • Nr. Listimi: 319

Apartament per shitje ne Orikum. Rezidence e re e perfunduar ne qytetin Orikum. Disponon sallon dhe ambjent guzhine te hapur, 2 dhoma gjumi, 2 tualet me dush, korridor, ballkon. Punime cilesore dhe planimetri funksionale. Shitet i mobiluar, me certifikate pronesie.

Per detaje ju lutem na kontaktoni.

 • Apartament plazhi per shitje ne Orikum
 • Ashensor
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Prane detit.
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -