Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Orikum

Apartament per shitje ne Orikum c21danushi
  • Cmimi: €53,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 2
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 101 m2
  • Nr. Listimi: 422

Apartament per shitje ne Orikum afer detit.

  • Ashensor
  • Ballkon
  • Pamje nga deti
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -