Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Orikum

Apartament per shitje ne Orikum 1
 • Cmimi: €35,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 59.31 m2
 • Nr. Listimi: 695

Apartament i mobiluar per shitje ne Orikum. Gati per te banuar! Disponon dhome ndenje dhe kuzhine ne plan te hapur, dhome gjumi, korridor, tualet me dush dhe ballkon me pamje nga pishina e rezidences. Rezidence e re me administrim dhe pishine te perbashket. Mundesi shume e mire investimi per qeradhenie.

Per te vizituar apartamentin kontaktoni ne telefonin +355 695196069!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Investim per qeradhenie
 • kati 2
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Me certifikate pronesie
 • Pishine
 • Prane rruges kryesore
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -