Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Orikum, Vlore

Kuzhina
 • Cmimi: €40,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 128 m2

Apartament per shitje ne Orikum, Vlore. Apartamenti disponon 64 m2 siperfaqe te brendshme plus 64 m2 siperfaqe verande e rindertuar ne dhome gjumi te dyte dhe ambjent kuzhine & ballkon.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Me certifikate pronesie
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -