Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Orikum Vlore

1
  • Cmimi: €26,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 61.7 m2
  • Nr. Listimi: 145

Apartament 1+1 per shitje ne Orikum me pamje te detit Jon. Disponon 1 dhome gjumi, 1 sallon, ambjent ngrenie, 1 tualet.Nje investim mjaft i mire per te kaluar pushimet

  • Pamje nga deti
  • Parkim
  • Rezidence e re

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -