Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Orikum Vlore Albania

IMG_0833
  • Cmimi: €27,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 65 m2
  • Nr. Listimi: 151

Okazion! Apartamente per shitje ne qytetin turistik te Orikumit.65 m2, 1+1 me pamje te plote te detit.Disponon 1 dhome gjumi, 1 ambjent ndenje/ambjent gatimi, 1 tualet.Apartamenti ndodhet nje rrugen kryesore te qytetit ne nje rezidence te sapo perfunduar te pajisur me ashensor.Cilesi e larte ndertimi.Kontaktoni zyren tone per me shume informacion

  • Pamje nga deti

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -