Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne qytet Vlore

shtepi per shitje ne vlore 01
  • Cmimi: €48,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 2
  • Tualet: 2
  • Siperfaqe: 116 m2
  • Nr. Listimi: 354

Apartament per shitje ne Vlore.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri perballe shkolles "Jani Minga".Cilesia e punimeve te apartamentit eshte mjaft e mire pasi pronari ka investuar duke bere punime shtese pas blerjes nga firma e ndertimit, si instalimet e sistemit ngrohje/ftohje,instalimit ne tualet te vaskes me hidromasazhi,punime allcie ne tavane, etj.Apartamenti disponon certifikaten e pronesise.Per cdo detaj na kontaktoni.

  • Ashensor
  • Ballkon
  • Me certifikate pronesie
  • Ne rruge kryesore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -