Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Radhime, Vlore

DSCF1097
 • Cmimi: €44,500
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 52.01 m2
 • Nr. Listimi: 841

Apartament 1+1 i mobiluar per shitje ne Radhime, Vlore.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695196069.

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Me certifikate pronesie

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -