Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Sarande

Apartament per shitje ne Sarande 1
 • Cmimi: €36,500
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 54.9 m2
 • Nr. Listimi: 173

Apartament per shitje ne Sarande. Apartamenti ka siperfaqe 54.9 m2 me pamje deti ne nje rezidence te re dhe planimetri funksionale. Cilesi ndertimi shume e mire. Nje investim i mire per te shijuar pushimet ne qytetin e Sarandes! Cmimi okazion!

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -