Detaje mbi Pronen

Apartament Papafingo per shitje ne Sarande bregdet

Papafingo per shitje ne Sarande Shqiperi06
 • Cmimi: €800
 • Kategoria: Apartament
 • Siperfaqe: 480 m2
 • Nr. Listimi: 572

Papafingo per shitje ne Sarande bregdet. Disponon nje pamje te mrekullueshme nga e cila shikohet I gjithe qyteti dhe Korfuzi
Siperfaqe totale e papafingos 478 m2 e cila eshte e ndare ne dy apartamente nr 34 dhe 35
Apartamenti nr 34 me siperfaqe banimi 78,2 m2 dhe verande + balkone 154m2
Ambjentet e brendshme jane : 2 dhoma gjumi, nje sallon, guzhine dhe dy tualete
Siperfaqe e perbashket 5,8 m2.
Siperfaqja totale e apartamentit 34 eshte 238 m2.
Apartamenti nr 35 me siperfaqe banimi 106,4 m2 , verande + balkone 128 m2
Siperfaqe e perbashket 5,8m2
Siperfaqja totale e apartamentit 35 eshte 240,2 m2
Apartamentet nr 34 dhe 35 te papafingos jane te paperfunduara (karabina) per tu pershatatur kerkesave te klientit.
Mundesi shume e mire investimi! Cmimi 800 €/m2!
Per me shume informacion kontaktoni me agjentin imobiliar ne tel :+355 69 51 96 069!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Pamje panoramike
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -