Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Sarande

SARANDA
 • Cmimi: €30,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 70 m2
 • Nr. Listimi: 245

Apartament per shitje ne Sarande. Rezidence re ne ndertim. Punime cilesore me orientim jug. Pamje anesore te detit. Cmim i favorshem.

Per informacion na kontaktoni!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Pamje nga deti
 • Sistem ngrohje/ftohje
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -