Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Sarande Rr. Gjergj Araniti

Apartament 2+1 per shitje ne Sarande 7
 • Cmimi: €60,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 88 m2
 • Nr. Listimi: 335

Apartament për shitje në Sarandë, në rrugën Gjergj Araniti. Gjendet 300 m larg nga vija e detit. Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 dhomë të hapur sallon / kuzhinë. Ky kompleks i ri banimi është një zhvillim i cili është duke u ndërtuar nga një bashkëpunim shqiptar dhe anglez
dhe është rezidenca e vetëme në Sarandë që ka mure fasade me tullë.
Kompleksi Rezidencial perbehet nga 2 ndertesa, me 30 apartamente secila, rreth 40 vende parkimi, ambjente sherbimi dhe një pishinë që do të përdoret vetëm nga banorët e saj. Ndertuesit kanë një përvojë të gjatë në Mbretërinë e Bashkuar dhe vendet e tjera të Bashkimit Evropian. Të dispozicion për shitje me pagese ekstra jane vend parkimi ne garzhin nëntokësore me çmim 8500 € / secili.

Për detaje ju lutem na kontaktoni!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Pishine

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -