Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Sarande rruga nr.5

Apartament papafingo per shitje Sarande 2
 • Cmimi: €95,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 165 m2
 • Nr. Listimi: 244

Apartament per shitje Sarande. Apartament papafingo per shitje ne rezidencen e re ne Rrugen nr.5 ne Sarande. Ndodhet ne katin e 9 me 3 dhoma gjumi, sallon me oxhak dhe kuzhine e bollshme, 3 tualet dhe verande e bollshme me pamje te detit Jon. Rezidenca eshte ne fazen perfundimtare te punimeve.

Per detaje ju lutem na kontaktoni.

 • Ashensor
 • Pamje nga deti
 • Pamje panoramike
 • Sistem ngrohje/ftohje
 • Verande
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -