Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore ne Bulevardin Ismail Qemali

Rezidence e re ne shitje ne Vlore
 • Cmimi: €70,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 88.6 m2
 • Nr. Listimi: 445

Apartament per shitje ne Vlore ne Bulevardin Ismail Qemali. Disponon 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine e hapur, tualet korridor dhe ballkon me pamje deti. Akses direkt ne bulevardin kryesor. Pozicion i favorshem per banim dhe qeradhenie. Rezidence e re e perfunduar me ashensor dhe punime shume cilesore te ndertimit. Cmim i favorshem.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Apartament per shitje ne Vlore
 • Ashensor
 • Ballkon
 • Kati 8
 • Ne Bulevardin Kryesor Ismail Qemali
 • Pamje nga deti
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -