Detaje mbi Pronen

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore, BLV Ismail Qemali.

Apartament per shitje ne Vlore, qender.3
 • Cmimi: €47,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 80 m2
 • Nr. Listimi: 798

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore, BLV Ismail Qemali.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695149894 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Apartament per shitje ne Vlore
 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • kati 5
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Me certifikate pronesie
 • Ne Bulevardin Kryesor Ismail Qemali
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -