Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, BLV Ismail Qemali.

Apartament 3+2 per shitje ne Vlore, ne BLV Ismail Qemali
 • Cmimi: €110,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 130 m2
 • Nr. Listimi: 693

Apartament 3+2 per shitje ne Vlore, ne BLV Ismail Qemali. Pozicionohet direkt ne Bulevardin Kryesor te qytetit, me pamje panoramike te qytetit dhe Portit te Vlores. Apartamenti disponon ambjent ne plan te hapur plot drite te sallonit, kendit te kuzhines dhe ambjentit te ngrenies. Nga salloni nepermjet vetrates se xhamit ne te gjithe siperfaqen e murit ofrohet pamje panoramike e qytetit te Vlores. Disponon 3 dhoma gjumi, 2 tualet te bollshem, korridor dhe ballkone te medhenj me tende ne te gjithe siperfaqen e tij. Apartamenti shitet i mobiluar, mobilim cilesor, ka te instaluar 5 kondicioner.

Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne telefonin +355 695196069!

 • Afer detit
 • Ashensor
 • I mobiluar
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Me certifikate pronesie
 • Ne Bulevardin Kryesor Ismail Qemali
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -