Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Bulevardi Ismail Qemali.

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore ne qender.5
 • Cmimi: €65,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 106 m2
 • Nr. Listimi: 710

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore, Rruga Sadik Zotaj.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695149894 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • I pamobiluar
 • Kondicioner
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -