Detaje mbi Pronen

Apartament 3+1 per shitje ne Vlore, Bulevardi Kryesor.

Apartament 3+1 per shitje ne Vlore.9
 • Cmimi: €69,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 138 m2
 • Nr. Listimi: 762

Apartament 3+1 per shitje ne Vlore, Bulevardi Kryesor. Apartamenti pozicionohet ne qender te qytetit me akses direkt ne Bulevardin Ismail Qemali. Disponon sallon & kend kuzhine ne plan te hapur me akses direkt ne ballkon, 3 dhoma gjumi, 1 tualet familjar me vaske, 1 tualet te dyte, korridor te bollshem dhe ballkon te madh me pamje nga bulevardi. Punime ekstra dhe kaldaje individuale te instaluar. Rezidenca administrohet.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Me certifikate pronesie
 • Ne Bulevardin Kryesor Ismail Qemali
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -