Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Kompleksi Rezidencial Uji i Ftohte

Apartament per shitje Ne Vlore Uji i Ftohte Kompleks
 • Cmimi: €145,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 109.61 m2
 • Nr. Listimi: 637

 • Apartament per shitje ne Vlore
 • kati 2
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje panoramike
 • Projekt i ri rezidencial.

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -