Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, ne BLV Kryesor

Apartament per shitje ne qender te Vlores.12
 • Cmimi: €49,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 82 m2
 • Nr. Listimi: 844

Apartament per shitje ne Vlore, ne BLV Kryesor. Shitet i mobiluar. Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, tualet familjar, korridor, ballkon me pamje anesore te bulevardit kryesor.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Apartament per shitje ne Vlore
 • I mobiluar
 • kati 4
 • Me certifikate pronesie
 • Ne Bulevardin Kryesor Ismail Qemali

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -