Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore ne qender te qytetit

Apartament per shitje ne Vlore ne qender 1
 • Cmimi: €80,850
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 147 m2
 • Nr. Listimi: 314

Apartament per shitje ne Vlore ne qender te qytetit. Ndodhet ne rezidence te re direkt ne rruge kryesore. Disponon 3 dhoma gjumi, ambjent te perbashket dhe te bollshem sallon kend kuzhine, tualet te madh familjar, 1 ballkon te mbyllur me vetrata dural dhe ballkon te hapur me tende. Apartamenti ka punime ekstara shume cilesore dhe mobilim lluksoz me stil klasik.

Per nje vizite na apartament ju lutem na kontaktoni!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Ne rruge kryesore
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -