Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore ne qytet

Apartament per shitje ne Vlore qytet 1
  • Cmimi: €48,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 2
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 98 m2
  • Nr. Listimi: 428

  • Apartament per shitje ne Vlore ne qytet
  • Ashensor
  • Me certifikate pronesie
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -