Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore prane Marines

Apartament per shitje ne Vlore tek Marina 8
 • Cmimi: €70,500
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 118 m2
 • Nr. Listimi: 248

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore prane Marines ne zonen e Ujit te Ftohte. Disponon 2 dhoma gjumi, sallon dhe ambjent ngrenie, korridor, 2 tualet dhe 2 ballkon me pamje deti. Ndodhet prane shetitores ne Plazhin e Ri. Mobilim modern dhe funksional i cili perfshihet ne cmim.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Kati i 6
 • Kondicioner
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -