Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, prane Stacionit te Trenit.

Apartament per shitje ne Vlore 73.5 m2.1
 • Cmimi: €32,400
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 81 m2
 • Nr. Listimi: 812

Apartament per shitje ne Vlore, prane Stacionit te Trenit.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. +355695149894 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Apartament per shitje ne Vlore
 • Ashensor
 • Ballkon
 • I pamobiluar
 • kati 7
 • Me certifikate pronesie
 • Prane rruges kryesore
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -