Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore ne qender Bulevardin Ismail Qemali

Per shitje ne Vlore1
 • Cmimi: €62,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 89.6 m2
 • Nr. Listimi: 446

Apartament per shitje ne Vlore ne qender Bulevardi Ismail Qemali. Akses direkt ne bulevardin kryesor. Disponon dhome gjumi, sallon dhe kuzhine te hapur, tualet dhe ballkon. Rezidence e re e perfunduar me ashensor, punime shume cilesore. Cmim i favorshem.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • kati 7
 • Ne Bulevardin Kryesor Ismail Qemali
 • Ne Skele
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -