Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore ne Rruga Gjergj Kastrioti

Per shitje ne Vlore
 • Cmimi: €49,500
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 110 m2
 • Nr. Listimi: 447

Apartament per shitje ne Vlore ne Rruga Gjergj Kastrioti. Rezidence e re e perfunduar. Pozicionohet ne katin e 4 me orientim Lindje. Disponon 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine e hapur, tualet dhe 2 ballkon me pamje nga rruga kryesore.
Per me shume informacion kontaktoni agjentin imobiliar te C21 Danushi agjenci ne tel. 033 205 821.

 • Apartament i ri per shitje ne Vlore ne qytet
 • Ashensor
 • Ballkon
 • kati 4
 • Ne rruge kryesore
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -