Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore Rruga Hasan Kushta

Qyteti i Vlores
  • Cmimi: €23,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 65 m2
  • Nr. Listimi: 362

Apartament per shitje Rruga Hasan Kushta Vlore Shqiperi. Apartament ne ndertese ekzistuese, viti i ndertimit 1973. Pozicionohet ne qender te qytetit prane tregut fshatar dhe institucioneve shteterore. Disponon dhome ndenje & aneks, dhome gjumi, tualet, korridor, ballkon. Pozicioni ne katin e dyte te nderteses favorizon perdorimin e apartamentit si ambjent biznesi. Aktualisht eshte investuar ne ristrukturim te pjesshem te tualetit dhe instalim dritare duralumin.

Per detaje ju lutem na kontaktoni.

  • I Negociushem
  • Me certifikate pronesie
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -