Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore Rr. Gjergj Arianiti

Apartament per shitje ne Vlore 7
 • Cmimi: €138,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 173 m2
 • Listuar ne: 07.02.13
 • Nr. Listimi: 251

Apartament per shitje ne Vlore Rr. Gjergj Arianiti. Disponon 3 dhoma gjumi, ambjent te ndare sallon/ngrenie, 2 tualete, verande dhe ballkon. Pozicionohet ne rezidence te re me akses direkt ne bulevardin Ismail Qemali. Plotesisht i mobiluar me stil modern.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!

 • Ashensor
 • I mobiluar
 • Kondicioner
 • Me certifikate pronesie
 • Oxhak
 • Sistem ngrohje/ftohje
 • Verande
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -