Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Piro Sava.

20180710_110940
 • Cmimi: €43,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 70 m2
 • Nr. Listimi: 846

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Piro Sava.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • 2 Ballkone
 • Afer detit
 • Apartament per shitje ne Vlore
 • Ashensor
 • Cmim i panegociushem
 • kati 3
 • Kuzhine e mobiluar
 • Me certifikate pronesie
 • Me kondicioner ne sallon
 • Pamje nga deti
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -