Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rr. Mustafa Bello

apartament shitje vlore 0101
 • Cmimi: €43,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 80 m2
 • Nr. Listimi: 662

Apartament per shitje ne Vlore, Rr. Mustafa Bello. Perbehet nga sallon & kuzhine ne plan te hapur, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Rezidence e re me ashensor. Akses direkt ne rruge kryesore. Disponon certifikaten e pronesise.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne telefonin +355 695196069!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • kati 4
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -