Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Aleksander Moisiu

Apartament per shitje UJi i Ftohte Vlore15
 • Cmimi: €65,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 74 m2
 • Nr. Listimi: 837

Apartament i mobiluar & garazh per shitje ne Vlore, Rruga Aleksander Mojsiu.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • kati 3
 • Kondicioner
 • Me certifikate pronesie
 • Rezidence e re

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -