Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Anita Bitri.

IMG_3597
  • Cmimi: €65,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 3
  • Tualet: 2
  • Siperfaqe: 135.5 m2
  • Nr. Listimi: 705

  • kati 3
  • Me certifikate pronesie
  • Ne rruge kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -