Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Dush Strati.

apartament-per-shitje-ne-vlore-qytet-3
  • Cmimi: €22,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 55.41 m2
  • Nr. Listimi: 767

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Dush Strati.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

  • Ballkon
  • Me certifikate pronesie
  • Prane rruges kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -