Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Gjergj Kastrioti

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore, Transballkanike 2
 • Cmimi: €40,680
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 101.7 m2
 • Nr. Listimi: 820

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Gjergj Kastrioti.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne +355695149894 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • I pamobiluar
 • kati 5
 • Me certifikate pronesie
 • Prane rruges kryesore
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -